Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Consumer/on-road/automobile

UCHWYTY DO POJAZDÓW

Prowadź bez użycia rąk dzięki najbardziej wytrzymałym uchwytom na rynku. Od uniwersalnych uchwytów po uchwyty na konkretne urządzenia, uchwyty RAM® obejmują wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swój pojazd w uchwyty do telefonu, uchwyty do tabletu, uchwyty GPS, uchwyty do laptopa i prawie każde inne urządzenie, którego potrzebujesz. Uchwyty RAM® to skalowalne produkty zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Dlatego oferujemy szereg uchwytów dostosowanych do konkretnego pojazdu, uniwersalnych uchwytów na tablety i uchwytów na telefony do samochodów osobowych i ciężarowych. Poznaj najlepsze uchwyty do telefonów, uchwyty do tabletów, uchwyty do laptopów i nie tylko.

NAJLEPSZE SUGEROWANE PRODUKTY

 • Uchwyty do telefonu
 • Uchwyty do laptopa
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • Uchwyty do tabletów
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • Uchwyty GPS
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains

Zestawy montażowe do telefonów & Uchwyty

RAM® oferuje najbardziej wytrzymałe uchwyty samochodowe do telefonów komórkowych. Dopasuj popularne podstawy, takie jak przyssawka RAM® Twist-Lock™, klej uchwyty na deskę rozdzielczą telefonu i uchwyty na kubek do uchwytów na telefon do samochodów, w tym RAM® X-Grip® (uchwyt w stylu XGrip), RAM® Quick-Grip™, i dopasowujące się do kształtu uchwyty na telefony komórkowe.

Uchwyty i tace do laptopów

Dzięki szerokiej gamie uchwytów RAM® No-Drill™ i wierconych w dół uchwytów do laptopów, łatwo zabezpiecz tacę na laptopa PC i uchwyt na Macbooka do samochodów, ciężarówki lub SUV-y. Dzięki kilku punktom regulacji uchwyty do laptopa umożliwiają: umieść laptopa w najbardziej ergonomicznej i wygodnej pozycji.

Zestawy montażowe do tabletów & Uchwyty

Uchwyty RAM® No-Drill™ na tablety z łatwością zabezpieczają urządzenie przy użyciu istniejącego sprzętu po stronie pasażera szyny siedzeń. Wybieraj spośród uchwytów na tablety, w tym RAM® X-Grip®, RAM® Tab-Tite, RAM® Tab-Lock™ i dopasowanych do kształtu uchwytów na tablety dla samochodów osobowych i ciężarowych. Wykorzystując kulkę RAM® i systemu gniazd, ustaw uchwyt na tablet pod idealnym kątem, aby stworzyć najlepszy uchwyt na tablet do pojazdów.

Zestawy montażowe do GPS & Uchwyty

Dopasowane do kształtu uchwyty RAM® GPS i uchwyty GPS zapewniają tłumienie drgań i utrzymują niski profil, dorównujący niskim kosztom montażu. W zależności od preferowanej lokalizacji GPS, wybierz spośród modułowych uchwytów do przedniej szyby i uchwytów na deskę rozdzielczą które utrzymują Twoje urządzenie w zasięgu ręki, dzięki czemu RAM® Mounts jest najlepszym uchwytem samochodowym GPS na wycieczki.

pixel