Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Consumer/on-road/road-bike

ROWER SZOSOWY

Żadne dojazdy rowerem nie są kompletne bez uchwytów RAM®. Dzięki różnorodnym rozwiązaniom do mocowania telefonu lub kamery sportowej do kierownicy roweru już nigdy nie obejdziesz się bez wskazówek GPS lub rejestrowania niebezpieczeństw na drodze. Zapoznaj się z pełną linią uchwytów do rowerów szosowych RAM® poniżej.

NAJLEPSZE SUGEROWANE PRODUKTY

 • Uchwyty do telefonu
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • Uchwyty do kamer
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • Uchwyty do GPS
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains

RAM® EZ-On/Off™

RAM® EZ-On/Off™ mocuje się do kierownicy lub ramy za pomocą dwóch opasek zamków błyskawicznych, zapewniając bezpieczne trzymanie przy najmniejszej możliwej powierzchni. Sprężynowy adapter mocuje się bezpośrednio do kamery sportowej, GPS lub telefonu i klika w podstawie, umożliwiając instalację i demontaż urządzenia szczyptą palców.

RAM® EZ-Strap™

Możesz pomieścić kierownice o średnicy od 0,5” do 2,58” z uchwytem rowerowym RAM® EZ-Strap™. Wytrzymały, gumowany pasek można przyciąć do idealnej długości, a podstawa zawiera kieszeń, która może pomieścić zarówno podwójne ramiona kulkowe RAM®-to-RAM®, jak i RAM®-to-Garmin.

Podwójny uchwyt kulowy RAM®

Skorzystaj z podwójnych uchwytów kulowych RAM®, które są idealne do kierownic i szyn rowerowych — wystarczy podłączyć ramię i uchwyt urządzenia, aby ukończyć konfigurację. RAM® Tough-Claw™ można łatwo mocować i zdejmować z ram rowerowych o dowolnym rozmiarze. Ocynkowane podstawy RAM® U-Bolt zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najbezpieczniejsze trzymanie.

pixel