Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Consumer/on-road/rv-motorhome

SAMOCHÓD KEMPINGOWY/KAMPER

Jeśli ruszasz w drogę w kamperze lub kamperze, uchwyty RAM® ułatwiają życie całej rodzinie dzięki rozwiązaniom montażowym do telefonów, tabletów, urządzeń GPS i wielu innych. Trzymaj swoje urządzenia bezpiecznie i łatwo dostępne w kokpicie, a także w całej reszcie Twojego ukochanego domu na kółkach. Zapoznaj się z pełną linią uchwytów RAM® do samochodów kempingowych i kamperów poniżej.

NAJLEPSZE SUGEROWANE PRODUKTY

 • Uchwyty do urządzeń
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • RAM® Tough-Track™
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains
 • Akcesoria
  Snow
  Forest
  Mountains
  Mountains

Uchwyty do urządzeń

Niezależnie od tego, czy montujesz laptopa, telefon czy tablet, RAM® oferuje różnorodne rozwiązania, które idealnie nadają się do kamperów i kamperów. Wybierz podstawę montażową, która najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni, w tym uchwyt na kubek, uchwyt na deskę rozdzielczą i przednią szybę. Aby uzyskać bardziej trwałe rozwiązanie, spójrz na popularne podstawy montażowe do wiercenia.

RAM® Tough-Track™

RAM® oferuje systemy mocowania szyn i podstawy szyn, aby zapewnić czysty sposób zabezpieczania urządzeń w kamperze lub kamperze. Najpierw wybierz system RAM® Tough-Track™, który najlepiej Ci odpowiada, w tym wersje aluminiowe i kompozytowe. Następnie wybierz spośród zestawów, które zawierają uchwyty na urządzenia i kompatybilne komponenty podstawy toru, dzięki czemu możesz zamontować uchwyty na kubki, telefony, tablety i nie tylko.

Akcesoria

Opcje są nieograniczone dzięki pamięci RAM®, a szeroka gama akcesoriów pozwala jeszcze bardziej dostosować swój samochód kempingowy lub kamper. Skorzystaj z RAM® Roller-Ball™ do torów, prowadnic kabli, doków, koncentratorów mocy i nie tylko.

pixel